Neler yeni

Wordpress Yoast Seo Warez !

Kimler bu konuyu okudu ? (Total:0)

ByH4k0n

Yeni Üye
üye
Çoğu blog yazarı yani wordpress kullanıcısının kullandığı yoast seo karşınızda !
Neden Yoast SEO Premium Almalısınız?
Başlık gayet açık ve net. Bana direkt olarak böyle sorulduğu için ben de direkt bu soruya cevap vererek açık ve net ilerlemek istiyorum. Yoast SEO premium eklentisini neden satın almalısınız? Gelin bu sorunun cevabını bulmak için Yoast’ın premium sürümünde bize ne gibi şahane özellikler sunduğuna teker teker bakalım.
Öncelikle Yoast SEO eklentisindeki odak anahtar kelimenin (focus keyword) ne işe yaradığını anlamamız gerekiyor.
Odak anahtar kelime, arama motorlarında ön plana çıkmayı hedeflediğimiz anahtar kelimelerdir. Yoast SEO eklentisi odak anahtar kelime alanına girdiğiniz kelimeye göre içeriğinizi analiz eder ve size kapsamlı önerilerde veya uyarılarda bulunur.
Eklentinin ücretsiz sürümünde en güzel özelliklerinden birisi olan odak anahtar kelime belirleme alanı 1 tane iken Yoast SEO Premium 5 kelimeye kadar odak anahtar kelime eklememize izin veriyor. Böylelikle yazımızı 5 farklı anahtar kelime için detaylı analiz edebiliyoruz.

Yoast SEO premium çoklu odak anahtar kelime ekleme özelliği.
Birden fazla odak anahtar kelime belirlemek dikkatli ve özenle kullandığınızda size birçok konuda fayda sağlayabilir. İlk kelimenizi içeriğinizin ana teması olarak belirleyip diğer 4 odaklanılmış anahtar kelimeyi içeriğinizin arama motorlarındaki destekleyici aramalarla eşleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle Google’ın istediğini yani tek bir kelimeden ziyade ilişkili kelimelere bir bütün olarak odaklanmayı başarabilirsiniz.
# Birden çok odak anahtar kelime kullanırken yazınızı sunileştirmemeye dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın. Yani Yoast’ın tüm uyarılarını yerine getireceğim diye yazılarınızda anahtar kelimeleri gereksiz ve anlamsız şekillerde kullanmayın. İlk odak anahtar kelimeniz esas kelimeniz olsun. 1’den fazlası yardımcı kelimeler. Her kelimede tüm uyarıları yeşil olacak şekilde ayarlayamayabilirsiniz. Bu çok normal.
1546614428934.png

https://www.mediafire.com/file/gz4qo9zh7zk7w79/wordpress-seo-premium.zip/file