Yeni mesajlar

TURAN ORDUSU I BAŞVURU ŞARTLARI

TheKoswog

Göktürk Dîvan Başkanı
Göktürk Divan Başkanı

Turan Ordusu kopya (1).png

TURAN ORDUSU I BAŞVURU ŞARTLARI​

Turan Ordusu Tüm TÜRK Hacker gruplarının ortak çalışmasıdır, tek amacı tek gayesi, türklere müslümanlara yapılacak her saldırıyı bertaraf etmek için kurulmuştur. İşte bu nedenle
Türkiye ve dünyanın her tarafından türk hacker gruplarını bu orduya davet eden Koswog Göktürk Ordusu, Tek bir gayeye hizmet edip, Türk ulusunu mutlak güce ulaştırmak istemektedir.

TURAN ORDUSUNA ÜYE GRUPLAR
https://forum.koswog.com/konu/turan-ordusu-i-uye-gruplar.14081/#post-117094KOŞULLAR​

 • Herhangi bir hacker grubunun olması.
 • Minumum üye sayısı 100 ve üzeri olması.
 • Ahlaksız içeriklerin sitesinde bulunmaması.
 • Terörist veya sempatizanlığın zerresi sitesinde bulunmaması.
 • Küfür, Hakaret, Tehtid, Santaj, ırkçılık gibi faatliyetlerde bulunmaması.
 • Daha önce Türklük,Atatürk ve İslama leke getirecek faaliyetleri bulunmaması.
İçerikMesajlarTepkime puanıPuanlarıWogoinGün
Değer00000

BAŞVURU SÜRECİ​

 1. Başvuruda bulunmak için https://forum.koswog.com/forum/basvurular.376/ adresinden Başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.
 2. Adaylar başvuruları esnasında Göktürk Ordusu Tüm Komutanlıklar Başvuru Düzeni bildirimindeki yazacağınız metne göre değerlendirilecektir. Girilen bilgilerin herhangi birinde eksik veya yanıltıcı bilgi olması durumunda başvuru geçersiz sayılacaktır.
 3. İlk aşamayı geçen başvuru sahiplerinden, sonraki değerlendirme aşamalarına geçebilmeleri için ek bilgi, belge, doğrulama, test, sınav ve incelemeler talep edilebilecektir.
 4. Seçilen Hack Grupları Göktürk Ordusu bünyesinde istihdam edilecek ve 3 (üç) yıl mecburi hizmet yükümlülüğü olacaktır.
 5. İlk Aşama sonrasında Hack Gruplarına detaylı bilgi aktarımı ve yetkiler tanımlanır, İkinci aşamada katılım Hack Gruplarına kalmıştır.
 6. İkinci Aşama, zorluk derecesi yüksek bir eğitim gerektirdiğinden, Turan Ordusunun Seçilmiş kişileri oluşturmak amacı ile ikinci aşama olacaktır.
Not: Süreçle ilgili tüm gelişme ve duyurular https://forum.koswog.com/forum/duyurular.377/ adresinden takip edilmelidir.
 
Son düzenleme:
Üst