Neler yeni

TÜM RÜTBELİLER KONUYA ! (1 Görüntüleyici)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheKoswog

Göktürk Dîvan Başkanı
Göktürk Divan Başkanı
TÜM RÜTBELİLER

1 HAFTA AKTİF OLMAYAN KİŞİLER, KONU PAYLAŞIMI KONULARIN KONTROLÜ VE SINIFININ GEREKTİRDİĞİ GÖREVLERİ YERİNE GETİRMEYEN KİŞİLER.

RÜTBELERİ

1 AY SÜRE İLE ALINIR

3 AY SÜRE İLE ALINIR

RÜTBESİ DÜŞÜRÜLÜR

" EĞER İŞİNİZ VAR İSE ÖNEMLİ ACİL BİR DURUMUNUZ VAR İSE Bİ ÜST RÜTBELİNİZE BİLDİRMENİZ ŞARTTIR "

ÜSTEĞMEN ÜSTÜ İÇİN GEÇERLİDİR.

ARTIK BİRÇOK RÜTBELİ RÜTBEYİ ALDIKTAN SONRA BAŞKA FORUMLARDA PAYLAŞIM YAPMAYA BAŞLAMIŞ BİZİM ANLAMAYACAĞIMIZI SANDI SANIRIM O ARKADAŞLAR, BU SON UYARIDIR YA FORUMDAN İLİŞİĞİNİZİ KESİN YADA ŞU ŞU FORUMDA PAYLAŞIM YAPIYORUM ŞU FORUMDA BARINIYORUM GİBİSİNDEN BİZE BİLDİRİN BİZDE HANGİ RÜTBEYE LAYIKSANIZ O RÜTBEYİ UYGUN GÖRELİM !

@[email protected] @LIMITESD @elvis35 @Falçata @ElProfessor @BOEFtheCAN @Gokturklu @AlpTekin VE DİĞER RÜTBELİLER !

BEN BURADA BULUNAN HERKESİN FORUMA KATTIĞI HİZMETLER İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM YALNIZ FORUMDA AKTİFLİK GÖSTERMEYEN RÜTBELİLER, RÜTBELİ OLMAYI HAK ETMİYOR !

LIMITESD HER GÜN GÖREVİNİ GÜNLÜK YAPARKEN

HAFTADA 1 KONU BİLE PAYLAŞIP KONU KONTROLÜNÜ YAPMAYANLAR VAR GÜNLÜK 1 KONUYU GEÇTİM HAFTADA 1 KONU PAYLAŞAN KİŞİLER, İLK BAŞTA GEREKLİ YERLERE GELMEK İÇİN ÇABA SARFETTİĞİNİ DAHA SONRADAN AKTİFLİKLERİNİN DÜŞMESİNİN BAŞKA BİR AÇIKLAMASI OLAMAZ !

BUNDAN SONRA GİZLİ BÖLÜMLERE HAK EDEN KİŞİLER ALINACAKTIR !

7 ADET GİZLİ BÖLÜM AÇILMIŞTIR !

1585186594174.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bunu Görüntüleyen Kullanıcılar Konu (Kullanıcılar: 0, Ziyaretçiler: 0)