Neler yeni

KORONO VİRUS (KOVİD-19) ÜZERİNE BENİM DİYECEKLERİM VAR. 22.03.2020 (1 Görüntüleyici)

Kimler bu konuyu okudu ? (Total:14)

[email protected]

Tümgeneral
Böke Tutam
Kayabaşı Otağı
  • Yalnız Kurt
  • Şeref Kurdu
  • Efsanevi Balta
Neden o yaptı yok şu yaptı diye tartışıyoruz. Anlayamadım. Kim yaparsa yapsın veya Kendiliğnden ortaya çıksın. Halen Şarbon ve Çiçek Virusünün silah olarak saklandığı bir dünyada.Biz onların bunların çıkardığı illete göğüs gerip yenersek zafer kazanacağımız aşikardır.

Herkes birşeyler yazıyor ama önlemler için hiç kimse konuşmuyor. Biz halen Bize Yakışmayan Hareketlerde Bulunmayaktayız Kimin Kültürünü aldık Bilemem Ama , Durumu Fırsat bilip Tuzu Kuru burada yaşamayıp burada yaşar gibi ülkenin bir çıkmazda olduğunu yazan Yazarlar, Ülkeyi sevmediğini Beyan ettiği Halde facebook instgram ve diğer sosyal platformlarda hayalinize sığmayacak yalanlar atanlar var. Ülkemizde halen tiürlü yasaklara ve önlemlere rağmen biz Türküz bize birşey olmaz diyen insanlara var, Hiç kriz yokken ellerini bile yıkamadığı halde Tuvalet kağıdı stoku yapanlar var, hiç koşu spor yapmadıkları sırf dışarda olmak için güncel koşu yapanlar, parklarda mesire yerlerinde veya otaban kenarlarında durumu fırsat bilip et kokusuna bulandıranlar var, okul tatillerini fırsat bulup tatil bölgelerinde yer ayırtanlar var, piknik yapılmayacak banklarda oturulmayacak toplu halde bulunulmayacak denildiği halde uyarı yapanlara ben otururum sen karişamassın diyerek bıçak çekenler var, Önlem için Çamilerde İbadete Kapatıldığı Halde ben Camide Namaz kılacağım diye hoyratsızca kapıları tekmeyenler var, Herşeye Rağmen tüm riskleri göze alıp görev alan SAĞLIK PERSONELİ'ne Halen Ücretsiz Seyhat etme hakkı vermeyen Belediyeler var, O yüce Kahramaları alkışlayanlara manyakmısın sen gecenin köründe alkış tutuyorsun bak polis cağrırım diyen, hastanede steril halede hastasınaı göremediği için pala çeken bi haber insanlar var.

Onları görüp Ders Almamız Durumun Vahimliğini Bir an önce aklı selim olup, Şu anda bizim O illetten kurtulmamız için cocuklarımızla şen şakrak evde tutmamız için türlü deneyimlerle aşanılabilir bir hale getirerek, O hiç bir şeye değişmem dediğimiz ulu çınarların yıkılmaması için, yaşlı anne babaımızı ve büyüklerimizi dışarıya ıteklemekten öte evde tutmamız için birşeyler yapmamız gereken gündür. Gün Birlik Günü Gün Dikkat etme istenilen kurallara uyma günü. tüm zorluklara rağmen bu illetten kurtulma günüdür.

Ben Orta Yaş Grubunda OLduğumdan dolayı evde ailemle beraber steril bir durumdayız. Gün Önlem Alma sonrasını Tevekkül etme günüdür.

Allah sizi Ve Ailenizi Korusun, Kalın Sağlıcakla....

Not: Bu yazı TNCTR de tarafımdan ByNeC adı altında güncel olarak yayınlanmıştır.

Son düzenleme:

AlpTekin

Yarbay
Boyla Kutlug Yargan
  • Yeşim Kurdu
Virüs daha ortada yok iken caminin yolunu bilmeyenler, şimdi camiden çıkmaz oldu.Allah bu milleti ıslah etsin.

[email protected]

Tümgeneral
Böke Tutam
Kayabaşı Otağı
  • Yalnız Kurt
  • Şeref Kurdu
  • Efsanevi Balta
Değerli kardeşim Camide durumu namaz kılan bilir Namaza durduğumuzda virus öncesi öğle cok öksüren vardıkı önemsemiyorduk ama şimdi birileri öksürdüğünde düşün bizim namaza durduğumuzda ne kadar huşu içinde kılacağız.

Bunu Görüntüleyen Kullanıcılar Konu (Kullanıcılar: 0, Ziyaretçiler: 0)