Neler yeni

2019 Un En İyi 3 Telefonu (1 Görüntüleyici)

Kimler bu konuyu okudu ? (Total:0)

DTshow

Bilge Er
Apa
3. Apple iPhone 8

Apple iPhone 8

Google’ın Pixel serisi geçen senenin telefonu iPhone 7’yi geçmeyi başardı. Ancak yeni iPhone modelleri geldi ve Apple tekrar zirveyi ele geçirdi.
iPhone 8 cam ve metalden oluşan şık bir kasa, mükemmel bir kamera ve inanılmaz bir performans sunuyor. Bunun yanında Apple nihayet hem kablosuz hem de hızlı şarjı destekliyor. Bu özellikleri Android telefonlar uzun zamandır sağlıyordu, ancak iPhone serisi bu konuda oldulça geç kaldı.
iPhone 8’i Android telefonların önüne geçiren ise iOS işletim sistemi ve daha geniş Apple ekosistemi denebilir. Son güncellemeleri Apple yayınladığı anda alabilirsiniz, iOSuygulamaları genelde Android versiyonlarından daha iyi tasarlanmıştır ve eğer bir şeyler ters giderse telefonunuzu Apple Store’a götürerek gerçekten üstün bir teknik servis desteği alabilirsiniz.
Fiyatı: $700
2. Apple iPhone 8 Plus

Apple iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus, iPhone 8’in özelliklerinin hepsine sahip; ancak üzerine bir de daha geniş, daha iyi bir ekran ve telefoto lens sayesinde profesyonel bir fotoğraf makinesi gibi fotoğraf çekebilen çift objektifli bir kamera sistemi ekliyor.
Fiyatı: $800
1. Apple iPhone X

Apple iPhone X

Tartışılmaz bir gerçek. iPhone X mevcut iPhone ve Apple ekosisteminin en iyi özelliklerini bir akıllı telefonda görülen en şık tasarımla sunuyor.
Telefonun ön yüzünü neredeyse tamamen kaplayan olağanüstü güzellikteki OLED ekranı, kablosuz ve hızlı şarj özellikleriyle iPhone X nihayet Android telefonların donanım özelliklerini yakalamış oluyor. Bugüne kadar son teknoloji donanım kullanma açısından Android sahipleri her zaman Apple’ın iPhone serisinden önde giderdi.
Fiyatı yüksek olsa da akıllı telefonda kusursuzluğa yaklaşmak istiyorsanız bir numaranın iPhone X olduğunu söyleyebiliriz.
Fiyatı: $1,000
 

Bunu Görüntüleyen Kullanıcılar Konu (Kullanıcılar: 0, Ziyaretçiler: 0)

Üst