Yeni mesajlar
1601841427039.png

Tipard Windows Password Reset, Windows bilgisayarın şifresini kurtarmak için profesyonel bir araçtır. Parolayı ister istemeyerek kaybetseniz de unutsanız da, parolayı Windows 7/8/10 dahil tüm Windows bilgisayarlarda kolayca sıfırlayabilirsiniz. Ek olarak, bu yazılım, Windows parolanızı tıklamalarla sıfırlamanız için iki basit çözüm sunar.

Windows Yönetici veya diğer kullanıcı şifresini sıfırlayın ve değiştirin Windows 10/8/7
/ Vista / XP dahil olmak üzere tüm Windows sistemleri desteklenir
Birkaç tıklama ile yeni bir Yönetici hesabı oluşturun
İki sıfırlama yöntemi sağlayın - bir şifre sıfırlama CD / DVD diski ve USB sürücü yazın
Tümü Windows İş İstasyonları desteklenir
Üç sürüm sunar: Standart, Platinum ve Ultimate sürüm

Sıfırlama ve Windows yerel / alan Yöneticisi ve diğer kullanıcı parolalarını ekleme
Windows PC için Yönetici parolanızı kaybettiniz ve oturum açacak başka bir yönetici hesabınız yok mu? Windows 7 kullanıcı şifrenizi hemen unuttunuz mu? Yeni bir Microsoft hesabı oluşturun ancak parolayı hemen mi kaybettiniz? Veya bilgisayarınızı başkalarına ödünç verin, ancak parola yanlışlıkla değiştirildi. Windows 7 yüklü eski bir Dell dizüstü bilgisayar satın almış olsanız bile yönetici şifresini bilmiyorsunuz. Ve Windows 8.1 oturum açma parolasını unuttum, ancak sıfırlama diski yok. Karşılaşabileceğiniz daha fazla durum, Windows Parola Sıfırlama yukarıdaki bu sorunları çözmek için en kolay araçtır. Şifre ne kadar karmaşık olursa olsun, yönetici / kullanıcı şifresini veya diğer misafir şifresini basit adımlarla sıfırlayabilir.
Windows sistem şifresini sıfırlamanın yanı sıra, oturum açmadan yeni bir yönetici hesabı oluşturma erişimi de vardır. Ve sonra bu yeni hesapla kilitli sistemi geri kazanabilirsiniz.

Önyüklenebilir CD / DVD veya USB sürücü ile parolayı sıfırlama
Windows Parola Sıfırlama yazılımını erişilebilir bilgisayarınıza zaten indirip yüklediyseniz ve ardından parolayı sıfırlamayı bitirmek için yalnızca iki basit adıma ihtiyacınız var.
Size sunulan iki seçenek var. Önyüklenebilir CD / DVD oluşturun - Parola sıfırlama yazılımını bir CD veya DVD'ye yazın ve ardından önyüklenebilir CD / DVD ile Windows parolasını kurtarın. USB flash sürücü kullanmayı tercih ediyorsanız veya kullanılacak sıfırlama diskiniz yoksa, bir parola kurtarma USB sürücüsü oluşturmayı seçebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızı önyükleyebilir ve Windows geçiş kodunu kolayca sıfırlayabilir. Her iki işlemin de kullanımı uygundur, ihtiyacınıza göre birini seçebilirsiniz.
Ve sonra yeniden başlatmak için, yanmış CD / DVD veya USB sürücüsünü kilitli bilgisayara takın. Son adım, Windows'un kilidini açmak için gerekli parolanızı kurtarmaktır.

Neredeyse Windows Sistemleri ve bilgisayar türü ile uyumludur
Bu Windows Password Recovery, neredeyse Windows işletim sistemleriyle uyumludur. Windows 10, 8.1, 8, Windows 7, Vista, XP, NT, vb. Tabanlı olarak kolayca kullanın. Ayrıca Windows Sever 2012, 2011, 2008, 2003 vb.
Destekler. Hemen hemen Windows işletim sistemini desteklemenin yanı sıra tüm Windows İş İstasyonlarını da destekler , FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 vb IDE, SCSI, SATA, 1394, USB, SAS, ve RAID / SATA / IDE / SCSI / SAS sürücüler de dahil olmak üzere sabit diskler birçok türleri gibi çeşitli dosya sistemleri
en kolay ile Windows şifre sıfırlama aracı, dizüstü veya masaüstü bilgisayar olsun, birçok bilgisayar markasında şifreyi kurtarabilirsiniz. Dell, HP, Acer, Sony, Lenovo (ThinkPad dahil), ASUS, Gateway, Toskhiba, IBM vb.

Yenilikler
• resmi site bu sürümdeki değişiklikler hakkında herhangi bir bilgi sağlamaz​
Üst