Yeni mesajlar
Social Exchanger Pro 4.3 Kırılmıştır [AddMeFast Bot]

Social Exchanger Pro 4.3 Kırılmıştır [AddMeFast Bot] 2018-10-28

indirmek için izniniz yok
1540759584981.png


RUSLARDAN ÇEVRİLMİŞTİR ANCA BÖYLE OLUYOR !

Sadece altı sosyal değişim hizmetinde binlerce puan kazanmanın yolu. (AddMeFast, Like4Like, KingdomLikes, LikeNation, YouLikeHits, FollowLike). Popüler sosyal ağlarda beğeniler, abonelikler, takipçiler ve görüşler için kazanılan puanlar.

KingdomLikes Bot & Like4Bisiklet Bot &
YouLikeHitler Bot & Beğenİnce Bot & FollowLike Bot
BİR ARAÇTA TIKLAYIN

Ücretsiz tehlikeli "botlar" kullanmayın.
Her zaman güncellenmiş bot için fazla ödeme yapmayın.
Buggy ve tehlikeli botlar / Imacros betikleri kullanmaktan sıkıldınız mı? Puan veya bot almak için büyük miktarda para harcamak istemiyor musunuz? Yani doğru yerdesin. Size hızlı kazanç puanları ve sosyal ağlarınızı güçlendirmek için size yardımcı olacak hala büyüyen bir araç sunuyoruz.
+
6 * in 1
Biz 6 hizmet (addmefast.com, kingdomlikes.com, like4like.org, youlikehits.com, followlike.net ve likenation.com) ve * hala yeni siteler eklemek için çalışıyoruz
+
Güvenli ve Işık
Gerçek insan davranışlarını simüle etmek için Google Chrome'u kullanıyoruz. Algoritmalarımız rastgele gecikmelere ayarlanmış ve sosyal hesaplarınızı mümkün olduğunca az yükleyecek eylemleri seçmektedir. Son işlemlerin her X kopyasını ayarlayabilirsiniz. Her gün yeni "anti-bot" sistemleri hakkında bilgi almak için sayfa kaynak kodlarını kontrol ediyoruz. Çok fazla transfer kaybetmek ve sayfa yüklemesini artırmak istemez misiniz? Sadece görüntüleri yükleme özelliğini devre dışı bırakın.
+
Aynı anda daha fazla puan kazanın
Aracı proxy desteği (ayrıca özel / yarı adanmış) var, böylece birden çok örneği çalıştırabilir ve daha fazla puan kazanabilirsiniz. Proxy olmadan, 5 örneğini de çalıştırabilir ve üç farklı hizmette Social Exchanger Pro 4.3 çatlağıyla aynı anda puan kazanabilirsiniz.
+
Puan kazanmanın yolları
Araç 19 farklı eylem yapabilir, böylece daha yüksek puanlar aksiyonları elde edebilirsiniz.

1540759642499.png


Neden bizi seçmelisiniz

Otomatik Güncellemeler
Hala yeni özellikler ve güncelleme aracı ekliyoruz. Güncellemeyi indirmek için kontrol web sitelerine ihtiyacınız yok. Sadece aç ve araç otomatik olarak güncellenir.


Yardım Masası
Eğer herhangi bir sorunuz olursa ya da herhangi bir probleminiz varsa, sadece bize yazın. Yapılandırmayla size yardımcı olacağız ve yeni özellikler hakkında sizi dinleyeceğiz.


Yeni Özellikler
Tüm müşterileri dinliyoruz. Araçta ne görmek istediğinizi bize yazın. Dünyanın en büyük sosyal değişim aracı yaratmak istiyoruz. Sosyal Eşanjör Pro 4.3 en iyi Addmefast botunu kırdı!


Yazar
GöktürkHAN
İndirilme
18
Görüntüleme
263
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

GöktürkHAN ait diğer kaynakar

Üst