Yeni mesajlar
Reobiz v2.2 - İş WordPress Teması

Wordpress Reobiz v2.2 - İş WordPress Teması 2020-10-08

indirmek için izniniz yok

1602186170666.png


Reobiz - Danışmanlık İşi WordPress Teması


Modern ve benzersiz bir WordPress iş danışmanlığı temasıdır. Yüksek kaliteli 13 önceden oluşturulmuş ana sayfa (07 Multi + 06 Onepage) ve hizmet sayfaları, proje sayfaları, ekip sayfaları, referans sayfaları, çoklu blog düzenleri vb. Gibi birçok çarpıcı dahili sayfa ile birlikte gelir. Bu tema aşağıdakiler için idealdir: Müşterilerinize hizmetlerinizi, projelerinizi / portföylerinizi ve diğer bilgilerinizi göstermek için herhangi bir İşletme, finans, danışmanlık, sigorta, kredi, vergi yardımı, yatırım firması, yaratıcı işletme, şirket, şirket vb.

Bilgi: https://themeforest.net/item/reobiz-consulting-business-wordpress-theme/26702860

Bu temayı kullanarak herkes kendi sitesini oluşturabilir "Programlama becerisi gerekmez". Tema ayarlarından site renklerini / diğer ayarları herkes değiştirebilir. Sadece tek bir tıklama - demo verileri yüklenecek. Kurulum sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, güvenilir destek ekibimiz her zaman destek vermeye hazırdır.

Ayrıca bu tema, ticari Devrim Kaydırıcısını içerir, böylece herkes animasyonlu efektlerle kolayca harika kaydırıcılar oluşturabilir. Ayrıca% 100 duyarlıdır, bu nedenle tüm akıllı cihazlarda (akıllı telefonlar, tabletler, PC'ler ve masaüstü bilgisayarlar) harika çalışır. Ayrıca iyi bir şekilde belgelenmiştir ve açıkça kodlanmıştır, böylece herkes kolayca değiştirebilir.

Ayrıca dünyanın önde gelen WordPress sayfa oluşturucusu olan Elementor Page Builder'ı kullandık. Tasarım kısıtlamaları olmayan canlı bir sayfa oluşturucunun zamanı geldi. WordPress'te daha önce hiç görülmemiş yüksek kaliteli sayfa tasarımları ve gelişmiş özellikler sunan bir sayfa oluşturucu.
  • Beğen
Tepkiler: Darkox
Üst