Yeni mesajlar
Kaynak ikonu

Xenforo 2.1 MrJinx-TableTweak-2.1.0 2020-01-01

indirmek için izniniz yok
Bu eklenti, Yenilikler'in bazı özelliklerini daha tutarlı ve anlaşılması kolay olacak şekilde değiştirecektir. En önemli özellik Muhtemelen Yenilikler sayfasını otomatik olarak yenilemektir!
 • Yenilikler sayfasını otomatik yenileme / güncelleme [seçenek]
  Bu, Yenilikler bölümünün ilk sayfasını her x saniyede bir otomatik olarak yeniler. Etkin kullanıcılar, forumunuzu izlemek için açılan bir pencereleri varsa bu özelliği beğenecektir. Kullanıcılar tek bir tıklama ile otomatik yenilemeyi etkinleştirme veya devre dışı bırakma seçeneğine sahiptir.
 • Kullanıcı yenileme yenileme sıklığını [seçenek]
  Yönetici, yönetici panelinde bir dizi yenileme frekansı seçeneği tanımlayabilir. Bu, kullanıcılarınızın istenen yenileme aralığını seçmesine olanak tanır.
 • Yenilikler bölümüne bir yenile düğmesi ekleyin
  Yenilikler sayfasını yenilemeyi kolaylaştırmak için ekstra düğme.
 • "Tüm yayınlar" menü öğesi ekle
  Bu, tüm yeni mesajları (okunmuş ve okunmamış) içeren bir sayfayı arayacaktır.
 • Yenilikler menüsünü daima vurgulayın
  "Yeni Mesaj" ı seçerseniz, Xenforo normalde "Forumlar" menüsünü vurgulayacaktır. Daha tutarlı olmak için, yeni öğelerle ilgili tüm öğeler için her zaman "Yenilikler" i vurgulamayı seçiyorum. Aynı şey "Tüm yeni profil gönderileri" için de geçerlidir.
 • Fazladan (gereksiz?) Menü çubuğunu kaldır [seçenek]
  Yenilikler bölümü, temel olarak normal gezinme menüsüyle aynı öğeleri içeren ekstra bir menü çubuğu içerir. Bu, kafa karıştırıcıdır, böylece masaüstü görünümü için kapatabilirsiniz. Mobil görünüm için bu menü çubuğu kullanışlı olabilir, böylece isterseniz mobil görünüm için açık bırakabilirsiniz.
 • Yeni Gönderiler sayfasından arama kimliğini gizle [seçenek]
  Tarayıcının adres çubuğunda normalde görünen arama kimliğini gizleyin. Bu, ziyaretçilerinizin Yeni Yayınlar sayfasını yenilemelerini veya yer imlerine eklemelerini kolaylaştırır.
  Örnek: https://www.domain.com//whats-new/posts/326902/, tarayıcının adres çubuğundaki https://www.domain.com//whats-new/posts/ ile değiştirilecektir.
Kurulum
 1. "Upload" klasörünün içeriğini forumunuza kopyalayın
 2. XenForo yönetici kontrol panelinize gidin> Eklentiler
 3. Yeni eklentiyi yükle
Yükleme sonrası

Kurulumdan sonra işleri daha sezgisel / tutarlı hale getirmek için bazı gezinme öğelerinin değiştirilmesi önerilir (ancak gerekli değildir!). Bu, kullanıcılarınızın neler olup bittiğini anlamasına gerçekten yardımcı olacaktır:
1577861595792.png

 1. XenForo yönetici kontrol panelinize> Kurulum> Genel gezinme bölümünüze gidin
 2. "Forumlar" bölümü altında "Yeni yayınlar" ı devre dışı bırakın (bu, kullanıcılarınızı yeni öğeler için tek bir yer kullanmaya zorlar).
 3. "Üyeler" bölümünün altındaki "Yeni profil yayınları" nı devre dışı bırakın (bu, kullanıcılarınızı yeni öğeler için tek bir yer kullanmaya zorlar).
 4. "Yenilikler" bölümünü değiştirin, bağlantıyı şu şekilde değiştirin: {{link ('whats-new / posts /')}}
  "Whats-new" bağlantısı temel olarak "whats-new / posts /" ile aynıdır, ancak farklı bir düzen içerir. İşleri daha tutarlı hale getirmek için, her zaman "whats-new / posts /" kullanmayı tercih ediyorum, çünkü bu yeni yayınları sunmanın en iyi yoludur
Yazar
GöktürkHAN
İndirilme
0
Görüntüleme
176
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

GöktürkHAN ait diğer kaynakar

Üst