Yeni mesajlar
1601842762029.png

Windows x64 | Diller: Çok Dilli | Dosya Boyutu: 404.65 MB
Öğrenmesi kolay ve son derece güçlü: Cinema 4D, nefes kesen sonuçları hızlı ve sorunsuz bir şekilde elde etmek isteyen tüm 3D sanatçılar için mükemmel bir pakettir. Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli profesyoneller, hızlı bir şekilde çarpıcı sonuçlar elde etmek için Cinema 4D'nin geniş araç ve özelliklerinden yararlanabilir. Cinema 4D'nin efsanevi güvenilirliği, onu zorlu, hızlı 3D prodüksiyon için mükemmel bir uygulama haline getirir.
KULLANIM KOLAYLIĞI
3D dünyasına başlamak, hızlı bir şekilde harika görünen sonuçlar elde edebileceğiniz bir patlama! Cinema 4D'nin sezgisel ve anlaşılması kolay kullanımı ve mantıksal olarak düzenlenmiş arayüzü, yeni başlayanların hemen devreye girip kontrolü ele almasını kolaylaştırır. Ve profesyonel kullanıcıları Cinema 4D'nin kullanımının ne kadar kolay olduğu konusunda şaşırtmaktan asla vazgeçmiyor. Sayısız eğitim ve küresel, yüksek vasıflı bir topluluk, yeni başlayanları profesyonel bir kullanım seviyesine getirmede önemli bir rol oynar.

SEZGİSEL ARAYÜZ
Cinema 4D, kullanıcılarımızın günlük iş akışının temelini oluşturur. Bu nedenle, yeni işlevlerin sezgisel olarak çalıştığından ve kullanıcıların tam olarak onları bulmayı bekleyecekleri yerde olduklarından en başından emin oluyoruz. Cinema 4D düzeni, bir kullanıcının ihtiyaçlarına tam olarak uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilir ve daha sonra kullanılmak üzere kaydedilebilir.

KARARLILIK
Cinema 4D'nin istikrarı, 3B topluluğu ve ötesinde ünlüdür. Tüm yeni özellikler ve işlevler, piyasaya sürülmeden önce QA ve beta test uzmanlarımız tarafından kapsamlı bir şekilde incelenir. Düzenli olarak piyasaya sürülen ücretsiz hizmet paketlerimiz, Cinema 4D'yi daha da optimize eder ve işletim sistemlerindeki ve sürücülerdeki değişikliklere hızla yanıt vermemizi sağlar!

GÜÇLÜ YARDIM SİSTEMİ
Belirli bir işlevle ilgili herhangi bir soru, üzerine sağ tıklanarak ve doğrudan entegre yazılım belgelerine atlanarak hızlı bir şekilde yanıtlanabilir.

Paketi Açın!
Geçmişte UV'lerle mücadele ettiyseniz, yeni iş akışı gelişmelerine bayılacaksınız. Birleşik bileşen modları ve geliştirilmiş seçim araçlarıyla, beklediğiniz Cinema 4D sanatçı merkezli iş akışının keyfini çıkaracaksınız. UV'lerle uğraşmak istemiyorsanız, yeni, kolay Otomatik Açma seçeneğini gerçekten takdir edeceksiniz.

GELİŞTİRİLMİŞ UV SARMAYI AÇMA Noktaları iğneleyerek
, 3B veya UV penceresinde ek yeri olarak kullanılacak kenarları seçerek ve yeni UV Açma Komutunu tıklayarak 3B nesnelerinizi aşamalı olarak açın.

OTOMATİK UV'ler
Doku çözünürlüğünüzden en iyi şekilde yararlanan otomatik UV'ler oluşturun - dışa aktarılacak haritaları pişirmek veya sadece 3B boyama sürecine hızlı bir başlangıç yapmak için harika. Quel Solaar'dan Eskil Steenberg tarafından geliştirilen Yassı Teknoloji Bakanlığı sayesinde, tek bir tıklama ile harika UV'ler üretebilirsiniz.

GÖRSELLEŞTİRME Açılırken
dikişlerinizi 3B görünümde görün, bozuk veya üst üste binen öğeleri kolayca tespit edin ve çok renkli adalar veya bir UV dama tahtası yardımıyla UV haritanızı görselleştirin.

ETKİLİ PAKETLEME
Doku alanından tam olarak yararlanan yeni paketleme seçenekleri sayesinde UV adalarını verimli bir şekilde düzenleyin.

Ne bir manzara!
3B dünyaya açılan pencereniz daha da iyi hale geldi ve yarının teknolojisinden yararlanmaya hazır. En iyi resmi elde edin ve gelişmiş filtre seçenekleriyle dağınıklığı temizleyin. Gölgelendiricilerin daha doğru görüntülenmesinin ve çoklu örneklerle gelişmiş performansın keyfini çıkarın. Apple Metal için tam destek, görüntü alanının modern Mac sistemleri için fazlasıyla hazır olduğu anlamına gelir ve yeni bir çekirdek mimari, daha fazla harika şeyin temelini oluşturur!

GLTF EXPORT
Modern Web ve Artırılmış Gerçeklik uygulamalarında kullanılmak üzere GLTF aracılığıyla geometri, malzemeler, kameralar, PSR animasyonu, PoseMorphs ve Ortak tabanlı animasyonu dışa aktarın.

GÖZ KÖPRÜSÜ
Pixologic ZBrush ve C4D arasında modelleri, UV'leri ve boyanmış haritaları sorunsuz bir şekilde değiştirin. İş akışı bir esinti - ZBrush'a bir model gönderin, değiştirin ve tek bir tıklama ile geri gönderin. Bu yeni köprü milyonlarca poligonu destekler ve hatta polipaint ve poligrup bilgilerini içe aktarır.

NODAL MATERIALS
Nodal materyallerin fırınlanmış bir temsilini Cineware veya FBX aracılığıyla dışa aktarın ve FBX'i içe aktarırken düğüm materyalleri oluşturun. Ek olarak, en sevdiğiniz üçüncü taraf işleme motorlarınız, malzemelerinin basitleştirilmiş bir sürümünü Cineware veya FBX için dışa aktarma seçeneğine de sahiptir.

MODELLEME
Modelleme araçları, yeni bir çekirdek sayesinde daha hızlı ve daha sağlamdır, ancak en önemlisi UV ve Vertex Haritalarını korumada çok daha iyidirler.

ANİMASYON
Animasyon parçalarını kopyalayın ve yapıştırın, spline'ları daha kolay seçin ve Spline IK ve Constraints gibi karakter animasyon araçlarına yönelik bir dizi kullanılabilirlik geliştirmesinin keyfini çıkarın.
SÜRÜM NOTLARI
Minimum Sistem Gereksinimleri Cinema 4D:
- Intel üzerinde Windows 10 64-bit veya SSE3 destekli AMD 64-bit CPU
- 4 GB RAM (8 GB veya daha fazlası önerilir), OpenGL 4.1'i destekleyen OpenGL grafik kartı (özel GPU önerilir)
- GPU oluşturucu Windows'ta NVIDIA veya AMD grafik kartı veya MacOS'ta OpenCL 1.2 veya daha yenisini destekleyen AMD gerektirir. Metal desteği, MacOS 10.14.6 veya daha yenisini gerektirir. GPU oluşturma için en az 4 GB VRAM öneririz.
Üst