Yeni mesajlar
Kaynak ikonu

Xenforo 2.1 dbtech-dragonbyte-ecommerce-1.2.3 2019-12-31

indirmek için izniniz yok
DragonByte e-Ticaret, XenForo için çoklu fiyatlandırma katmanları, kuponlar ve otomatik satışlar gibi gelişmiş özellikler içeren son derece gelişmiş bir dijital perakendecidir.

XenForo 2 ile tamamen entegre olan DragonByte eCommerce, farklı ödeme işlemcilerinden ödemeleri kabul etmenizi sağlayan yeni Ödeme Profili sistemi gibi tüm yerleşik XenForo 2 işlevlerinden yararlanır.


Kullanımları

DragonByte e-Ticaret, XenForo forumunuza tam olarak entegre edilmiş en gelişmiş e-Ticaret çözümüdür. Farklı lisans uzunlukları için birden fazla fiyatlandırma katmanını destekleyen dijital ürünler, Ücretsiz Markalama anahtarları gibi isteğe bağlı ekstralar için ek ürünler ve hemen hemen sınırsız ürünler oluşturun ve bunları satışa sunun.

İndirme işlemine izin verilmeden önce isteğe bağlı olarak yapılabilecek lisans alanları aracılığıyla dijital ürün kurulumlarınız hakkında bilgi toplayın. Lisans alanlarındaki değişiklikler titizlikle günlüğe kaydedilir ve müşteri bir ürünü indirdiğinde günlük girişi, ürünü indirirken olduğu gibi lisans alanlarının bir anlık görüntüsünü içerir.

İndirmeler harici URL olarak, ek olarak eklenebilir veya sunucunuzdaki bir klasörden otomatik olarak oluşturulabilir. İndirmelerinizi nasıl depolamayı seçerseniz seçin, aradığınız seçeneği bulacaksınız.

İsterseniz, tüm satışlar ürünü satın alan kişinin menşe ülkesine bağlı olarak satış vergisine tabi olabilir. KDV ayrıca tam olarak desteklenir ve KDV oranları otomatik olarak güncellenir, bu nedenle değişen KDV oranlarını asla manuel olarak takip etmek zorunda kalmazsınız. Müşteriler ayrıca, varsa satış vergisinden muaf olmak için kayıtlı KDV kimliklerini girebilirler.


Özellik listesi

Güçlü Ürünler: Ürünlerinizde müşterinin aramasını, gereksinimlerini, tanımlarını ve ürün alanlarını daraltmaya yardımcı olacak önekler, etiketler, bir kategori, ürün filtreleri bulunabilir.
Ürün alanları belirli alanlarda diğer ürün bilgilerini görüntülemek için kullanılabilir, bu nedenle varsayılan olarak sağlanan giriş alanları ile sınırlı değilsiniz.
Sipariş alanları, bir hizmet satıyorsanız ve sunucularına erişmeniz gerekiyorsa, ödeme sırasında müşteriden bilgi istemek için kullanılabilir.

Vurgulanan Fiyatlandırma Katmanı: Müşterileri belirli bir fiyatlandırma katmanına doğru yönlendirmek mi istiyorsunuz? Ürün başına bir fiyatlandırma katmanını vurgulayarak satın alma katmanında vurgulayarak "En yüksek değer!" etiket.

Otomatik Faturalandırma: Kullanıcılar sizden alışveriş yaptığında, müşteriler adreslerini doldurur ve daha sonra fatura oluşturmak için kullanılır. Bu fatura ödeme makbuzu e-postasına eklenir ve ayrıca istedikleri zaman sipariş listesinden yeniden indirilebilir.

Otomatik İndirimler: Manuel etkileşime gerek kalmadan toplu satın alma indirimleri oluşturmak için eşikler ayarlayın. Bir daha asla toplu satın alma sorgularıyla uğraşmak zorunda kalmayın!

Kuponlar ve Satışlar: İnce taneli erişim denetimleriyle müşterilere elle dağıtılabilen kuponlar oluşturun. Alternatif olarak, belirli ürünlere otomatik olarak indirim uygulanacak bir satış oluşturun (ve ürün listesinde bir "Satış" banner'ı görüntüleyin) ve satış başladığında isteğe bağlı olarak kullanıcılara e-posta gönderin.

Satış Vergisi: Müşterileriniz bulundukları yere göre satış vergisi alabilir ve hangi ülkelerin hangi vergi oranlarında borçlandırıldığını tam olarak kontrol edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, KDV desteği etkinleştirilebilir, yani KDV'ye tabi olan ülkelerin satış vergisi oranları otomatik olarak güncellenecektir.

Kullanıcı Dostu Siparişler: Bir sipariş tamamlanmadıysa, kullanıcılar hesap sayfalarından ödemeyi yeniden deneyebilirler. Bu sayfa ayrıca, gerektiğinde bir faturayı yeniden indirme özelliğiyle mevcut tüm siparişlerini de listeler. Adresler ve lisanslar da bu sayfadan yönetilebilir.

Lisans Bitiş Süresi Hatırlatmaları: Dijital ürünler satın alan müşteriler, lisanslarının süresi dolduğunda bir e-posta hatırlatıcısı alabilir. Ayrıca lisanslarının süresi dolduğunda forumda bir uyarı ve lisanslarının süresi dolduğunda başka bir uyarı alırlar. Yenileme maliyeti otomatik olarak hesaplanabilir veya fiyatlandırma katmanı başına ayarlanabilir.

Yinelenen satışlar: Belirli zaman aralıklarında veya özel tarih aralıklarını kullanarak satışları tekrarlanacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Bu, yinelenen satışları her yıl aynı tarihte (Xmas gibi) gerçekleşen satışlar ve her yıl farklı tarihlerde (Paskalya gibi) gerçekleşen satışlar için yararlı kılar.

Kolay Lisans Yenileme: Kullanıcıların süresi dolmuş lisansları varsa, lisans listelerinin üstünde bir "Lisansları Yenile" düğmesi görürler. Bu düğmeyi tıklatmak, süresi dolmuş veya süresi dolmuş lisanslarını kolayca yenileyebilecekleri bir kaplama açar.

İzinler: Kategoriler, Ürünler ve Kuponlar, XenForo 2'nin izin sistemi tarafından desteklenir ve hassas erişim kontrolü sunar. Örneğin, müşterilerinize teslim edilen özel çalışmalara yalnızca geliştirici ve istemci tarafından erişilebilecek şekilde ayarlanabilir.

Lisans Dağıtıcıları: Belirli kullanıcılara hesap sayfalarından lisans oluşturma olanağını sağlayın, çalışmış olabileceğiniz "satıcı" anlaşmaları için mükemmeldir.

Ürün Komisyonları: Belirli kullanıcıları satışların yüzdesi (otomatik olarak iletilmez) olarak tanımlayın ve bekleyen komisyonlarına ilişkin ayrıntılı raporları AdminCP üzerinden görün.

Ödeme Profilleri: XenForo 2'nin ödeme profilleri için tam destek alarak PayPal'a kilitlenmezsiniz. Bitcoin gibi istediğiniz herhangi bir ödeme profilini yükleyin; DragonByte e-Ticaret destekleyecektir.

Uyarılar: Müşteriler, izledikleri ürünler güncellendiğinde forum uyarıları ve / veya e-posta uyarıları alabilir. Kullanıcı ayarları, etkileşimli içeriği otomatik olarak izlemek üzere ayarlandıysa, kullanıcılar indirdikleri veya satın aldıkları ürünleri otomatik olarak izler.

Ön Uç Yönetimi: Mevcut dijital ürünlere ön uçtan yeni ürünler veya yeni indirmeler ekleyebilirsiniz. Bu izinleri kullanıcı gruplarına vermek de mümkündür, bu nedenle yeni güncellemeler yayınlamanız için çalışan geliştiricileriniz varsa, onlara yönetici izinleri vermeniz gerekmez!

Gelişmiş Günlük Kaydı: Aşağıdaki günlüklere göz atabilirsiniz; siparişler, indirmeler, mağaza kredisi kullanımı, kupon kullanımı, satın alma, komisyon ödemeleri, distribütörler, işlemler.
Sipariş günlüğü aracılığıyla, siparişin tamamlanmasını teşvik etmek için bekleyen siparişlere manuel olarak kupon uygulayabilirsiniz.

Ayrıntılı Seçenekler: Mevcut birçok seçenek arasında, potansiyel müşterilere yapılandırılabilir bir süreden sonra otomatik olarak bir hatırlatma e-postası gönderebilme özelliği ve eklenen bir kupon ekleme seçeneği vardır. Ayrıca, ödeme sırasında görüntülenecek Hizmet Şartları sayfasını, önceden oluşturulmuş sayfalarınızın listesinden de yapılandırabilirsiniz.

Ayrıntılı Gelir İstatistikleri: Ürünlerinizin zaman içinde nasıl bir performans sergilediğini görmek için XenForo 2'nin kendisinde kullanılan aynı güçlü istatistik ve grafik sistemini kullanarak tüm ürün gelirinizin ayrıntılı bir dökümünü görebilirsiniz.

Komisyon Bilgileri: Bazı kişilere ürünleriniz için başka komisyonlar verirseniz, ön uçlarındaki yazar profili aracılığıyla öngörülen ve geçmiş gelirlerini görüntülemelerine izin verebilirsiniz. Güçlü ön uç ürün yönetimi araçlarıyla birleştirdiğinizde, güncel tutmak için birisine yönetici erişimi vermek zorunda kalmazsınız.

Tam XenForo 2 Entegrasyonu: Arama, Ödeme Profilleri, İzinler, Beğeniler, İzleme sistemi, Haber Akışı, Satır İçi Denetleme ve daha fazlası ile özellikler entegrasyonu!
 • AdminCP Arama
 • Uyarılar
 • Onay Sırası
 • Ek dosya
 • Günlüğü değiştir
 • CLI komutları
 • Özel alanlar (ürünler, siparişler, lisanslar)
 • E-postaları devre dışı bırakmak için E-posta Durdurma sistemi
 • "Yeni Bul" içerik işleyicisi
 • Satır İçi Denetleme
 • Üye İstatistikleri
 • Moderatör Günlüğü
 • Haber akışı
 • Ödeme Profilleri
 • İzinler
 • Raporlama
 • Arama motoru (Elastik Arama dahil)
 • Site haritası
 • Etiketleme
 • Uyarı
 • Araç
Üst