Yeni mesajlar
Kaynak ikonu

Xenforo 2.1 CleanTalk-1.8 2019-12-31

indirmek için izniniz yok
Anti-spam bilgisi
XF 2 için spam'den maksimum koruma sağlayacak bir anti-spam uzantısı geliştirdik ve ziyaretçilerinize rahatsız edici CAPTCHA'lar ve bulmacalar olmadan basit ve kullanışlı bir gönderi / kayıt şekli sağlayabilirsiniz. Spam botlarının% 100'üne kadar engellememizi sağlayan spam çok aşamalı testini tespit etmek için kullanılır.

Düşük yanlış / pozitif oran
Bu uzantı, mümkün olduğunca düşük yanlış / pozitif orana sahip spam botlarını filtrelemek için birden fazla istenmeyen posta önleme testi kullanıyor. Birden fazla istenmeyen e-posta testi, testlerden biri başarısız olsa bile gerçek web sitesi ziyaretçileri için yanlış / pozitif blokları önler.

Spam saldırı günlüğü
Service CleanTalk (bu kanca, CleanTalk anti-spam hizmeti için bir istemci uygulamasıdır), filtrelenen tüm yorumları, kaydı ve diğer spam saldırılarını "Spam saldırılarının günlüğü" ne kaydeder ve verileri 45 güne kadar günlüğe kaydeder. Günlüğü kullanarak, web sitenizin spam'a karşı güvenilir bir şekilde korunmasını ve yanlış / pozitif filtrelemenin yapılmamasını sağlayabilirsiniz.

Özel kara listeler
Özel siyah IP / e-posta adres listenizdeki yorumları ve kayıtları otomatik olarak engelleyin. Bu seçenek, manuel spamlardan korumayı güçlendirmeye veya kullanıcılardan istenmeyen yorumları engellemeye yardımcı olur. Kişisel kara listenize yalnızca belirli IP adreslerini değil, ayrı bir alt ağı da ekleyebilirsiniz.

Kullanıcıları ülkeye göre engelleme
Yasak koyduğunuz ülkelerden yorumları ve kayıtları otomatik olarak engelleyin. Bu seçenek, elle spam koruması ve korumanın iyileştirilmesi için kullanışlıdır. Siteniz uluslararası bir kitleye yönelik değilse ve başka ülkelerden yorum / kullanıcı beklemiyorsanız.

Yorumları "kelimeleri durdur" ile engelleme
Spam filtrelemeyi ve müstehcen kelime engellemeli iletileri geliştirmek için "kelimeleri durdur" içeren yorumları engelleyebilirsiniz. Belirli kelimeler veya kelime öbekleri ekleyebilirsiniz.

Ek özellikler
Çevrimiçi, günlük ve haftalık anti spam raporları trafiği spam olarak bildirir.
Anti-spam hizmeti, yorumlar, kayıtlar, kişileri kontrol etmek için iPhone, Android için uygulamalar. Son 7 gündeki trafik ve spam istatistikleriyle.
Cleantalk.org'daki en popüler CMS için anti-spam uygulamaları.
  • Beğen
Tepkiler: cryz3535
Yazar
GöktürkHAN
İndirilme
1
Görüntüleme
117
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

GöktürkHAN ait diğer kaynakar

Üst