Yeni mesajlar
Photoshop ile gerçeği yeniden hayal edin. Dünyanın her yerinden milyonlarca tasarımcı, fotoğrafçı ve sanatçı imkansızı mümkün kılmak için Photoshop kullanıyor. Posterlerden paketlemeye, temel banner'lardan güzel web sitelerine, unutulmaz logolardan göz alıcı simgelere kadar Photoshop yaratıcı dünyayı hareket ettiriyor. Sezgisel araçlar ve kullanımı kolay şablonlarla, yeni başlayanlar bile harika şeyler yapabilir.
Yaratıcı dünya Photoshop'ta çalışıyor.
Dünyanın her yerinden milyonlarca tasarımcı, fotoğrafçı ve sanatçı imkansızı mümkün kılmak için Photoshop kullanıyor.

Herkesin her şeyi tasarlaması için tasarlandı.
Posterlerden paketlemeye, temel banner'lardan güzel web sitelerine, unutulmaz logolardan göz alıcı simgelere kadar Photoshop yaratıcı dünyayı hareket ettiriyor. Sezgisel araçlar ve kullanımı kolay şablonlarla, yeni başlayanlar bile harika şeyler yapabilir.

Sadece fotoğraf çekmek değil. Nefes kesen.
İster günlük düzenlemeler ister toplam dönüşümler arıyor olun, grafik tasarım yazılımımız anlık görüntülerinizi sanat eserlerine dönüştürmek için eksiksiz bir profesyonel fotoğrafçılık araçları seti sunar. Eski fotoğrafları ayarlayın, kırpın, nesneleri kaldırın, rötuşlayın ve onarın. Sıradan olanı olağanüstü bir şeye dönüştürmek için renk, efekt ve daha fazlasıyla oynayın.

Boya fırçasına güç.
Özellikle illüstratörler için tasarlanmış araçlarla hayal ettiğiniz her şeyi çizin ve boyayın. Mükemmel simetrik desenlerle boyayın. Kontur yumuşatma ile parlak görünümler elde edin. Ünlü illüstratör Kyle T. Webster'ın 1.000'den fazlası da dahil olmak üzere gerçek hissi veren kalemler, kalemler, keçeli kalemler ve fırçalarla yaratın.

Simetri modu
Eksenlerinizi tanımlamanıza ve dairesel, radyal, spiral ve mandala gibi önceden belirlenmiş desenler arasından seçim yapmanıza olanak tanıyan yeni modla mükemmel simetriyi boyayın.

Yeni İçeriğe Duyarlı Dolgu deneyimi
Özel bir çalışma alanı, dolgular için kullanılacak tam pikselleri seçmenize olanak tanır ve Adobe Sensei, bunları döndürmeyi, ölçeklendirmeyi ve aynalamayı kolaylaştırır.

Çerçeve aracı
Tuvalinizde yer tutucu olarak kullanmak için şekil veya metin çerçeveleri oluşturun. Çerçeveleri doldurmak için resimleri sürükleyip bırakın, sığacak şekilde ölçeklenirler.

Yenilikler

Minimum Gereksinimler:
- İşlemci: Intel® Core 2 veya AMD Athlon® 64 işlemci; 2 GHz veya daha hızlı işlemci
- İşletim sistemi: Microsoft Windows 10 (64 bit) sürüm 1703 (Creators Update) ve üstü
- RAM 2 GB veya daha fazla RAM (8 GB önerilir)
- Sabit disk alanı: 64 bit kurulum için 3,1 GB veya daha fazla kullanılabilir sabit disk alanı; yükleme sırasında ek boş alan gerekir (büyük / küçük harfe duyarlı dosya sistemi kullanan bir birime yüklenemez)
- Monitör çözünürlüğü: 1024 x 768 ekran (1280x800 önerilir), 16 bit renk ve 512 MB veya daha fazla ayrılmış VRAM; 2 GB önerilir **
- Grafik işlemci hızlandırma gereksinimleri OpenGL 2.0 uyumlu sistem

Photoshop şu dillerde mevcuttur:
Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Français *, Hebrew *, Macarca, Italiano, Nederlands, Norveççe, Lehçe, Português (Brasil), Suomi, Svenska, Türkçe, Ukraynaca, čeština, Русский, 日本語, 简体 中文, 繁體 中文, 한국어


  • Beğen
Tepkiler: Emir6565 ve Axoy
Üst