Yeni mesajlar
1601843234177.png

Açıklama:
Daha büyük bir sahne yapın. Sinematik film başlıkları, tanıtımlar ve geçişler oluşturun. Klipten bir nesneyi kaldırın. Ateş yak ya da yağmur yağdır. Bir logo veya karakteri canlandırın. Endüstri standardı hareketli grafikler ve görsel efekt yazılımı After Effects ile her türlü fikri alıp hayata geçirebilirsiniz.
After Effects ile oluşturamayacağınız hiçbir şey yok.
Animatörler, tasarımcılar ve besteciler, film, TV, video ve web için hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturmak için After Effects'i kullanır.

Roll kredileri. Kelimeleri döndürün. Başlıkları döndürün.
Animasyonlu başlıklar, jenerikler ve alt üçte birlik kısımlar oluşturun. Sıfırdan başlayın veya doğrudan uygulamanın içinde bulunan animasyon ön ayarlarından biriyle başlayın. Döndürmeden kaydırmaya, kaydırmaya - After Effects ile metninizi hareket ettirmenin sayısız yolu vardır.

Patlayıcı etkiler. Akıllara durgunluk veren sonuçlar.
Gökyüzüne bir UFO göndermek veya bir patlama yaratmak için videoları ve görüntüleri birleştirin - olasılıklar sonsuzdur. Bomlar, kablolar ve hatta insanlar gibi nesneleri kaldırın. Sis eklemekten kar yapmaya kadar her şeyi yapmak için yüzlerce efekt uygulayın. Ve hedef kitlenizi aksiyonun tam merkezine yerleştirmek için VR videoları oluşturun.

Harekete geçin.
Anahtar kareler veya ifadelerle logolardan şekillere ve çizgi filmlere kadar her şeyi harekete geçirin. Veya tasarımlarınızı başlatmak ve benzersiz sonuçlar elde etmek için ön ayarları kullanın.

Başkalarıyla iyi oynuyor.
After Effects, diğer Adobe uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır. Adobe Dynamic Link ile kompozisyonlar oluşturun ve Premiere Pro'da nasıl göründüklerini anında görün. Çalışmaları Photoshop, Illustrator, Character Animator, Adobe XD ve Animate'ten içe aktarın. Nerede olurlarsa olsunlar editörlerle işbirliği yapmak için Takım Projelerini kullanın. Ve After Effects, 300'den fazla yazılım ve donanım ortağıyla entegre edilmiştir.

Video kliplerdeki nesneleri hızlı ve kolay
bir şekilde kaldırın Çekimlerinizden bir nesnenin veya kişinin gitmesini mi istiyorsunuz? İçeriğe Uygun Dolgu ile, istenmeyen öğeleri hızlı bir şekilde kaldırın - tek tek çerçeveye maskelemeye veya kesmeye gerek yok.

Animasyon akışınızı güçlendirin
Bir JavaScript ifade motoru, performansta 6 kata kadar artış sağlar. Ve yeni bir İfade Düzenleyicisi, kodunuzdaki hataları otomatik olarak tanımlama dahil olmak üzere yazmayı daha kolay ve daha hızlı hale getirir.

Yerel 3B öğelerden derinlik geçişleri alın
Alan Derinliği, Sis 3B ve Derinlik Örtüsü gibi derinlik efektleri uygulayarak öğelerin doğal görünmesini sağlayın veya 3B görünümleri simüle etmek için derinlik verilerini kullanın.

Sistem Gereksinimleri:
- İşlemci: 64 bit destekli çok çekirdekli Intel işlemci
- İşletim sistemi: Microsoft Windows 10 (64 bit) sürüm 1703 (Creators Update) ve sonrası
- RAM: minimum 8 GB (16 GB önerilir)
- 4 GB GPU VRAM
-Hard disk alanı
- 5 GB kullanılabilir sabit disk alanı; kurulum sırasında ek boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama cihazlarına yüklenemez)
- Disk önbelleği için ek disk alanı (10GB önerilir)
- 1280x1080 veya daha yüksek çözünürlük monitör çözünürlüğü
Üst