teknoloji haberleri

 1. LIMITESD

  2020'DE NE BEKLENİYOR? | KOSWOG.COM

  Oldukça yoğun siber güvenlik olaylarıyla geçen 2019’un ardından 2020’de de siber saldırıların artacağını ve özellikle yapay zeka destekli siber savunma araçlarının kullanılacağını vurgulayan uzmanlar, 2020 yılına yönelik 10 siber güvenlik tahminini paylaşıyor. ⇣ Devamını oku ⇣...
 2. K

  Bilgisayarınızı Yanınızda Taşıma Devri Tarihe Karışıyor

  Haberin tamamını okumak için görselin üzerine tıklayınız. Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızın bir parçası haline gelen verilerimize uzaktan erişim ile hızlı ve güvenli kullanımını sağlayan veri depolama merkezlerine ilgi her geçen gün artıyor.
 3. K

  Siber Güvenlik Şirketi, Android Kullanıcılarını Uyardı

  Haberin tamamını okumak için görselin üzerine tıklayınız. Siber güvenlik şirketi Check Point, oldukça farklı bir uygulama virüsüyle karşı karşıya olduklarını söyledi. Kredi kartı bilgilerinizden web site şifrelerinize kadar tüm detaylara ulaşabilen bu virüs, haberiniz bile olmadan her yere sızıyor.
 4. K

  E-ticarette Kripto Para Dönemini Başlatıyor

  Haberin tamamını okumak için görselin üzerine tıklayınız. İsviçre’de Digitec Galaxus, e-ticarette kripto para kabul etmeye başladı. İsviçre’nin Amazon’u olarak bilinen firmanın kullanıcıları artık internet alışverişlerini kripto parayla yapabilecek.
 5. GöktürkHAN

  Dünyadaki 1,5 Milyar Aracın 3 Milyonu Elektrikli

  Devamını Oku!
 6. L

  General Mobile’ın yeni modeli MWC 2019’da sahne alacak

  Üzerine tıklayarak haberi okuyabilirsiniz.
 7. L

  Apple’a FaceTime hatası için dava açıldı

  Üzerine tıklayarak haberi okuyabilirsiniz.
 8. L

  Günün Haberleri 17.01.2019

  Okumak için haber başlıklarının üzerine tıklayın Nokia’nın gelmiş geçmiş en pahalı telefonu: Nokia 6500 Far Cry: New Dawn için sistem gereksinimleri açıklandı WhatsApp’tan hayat kolaylaştıracak güncelleme Apple, iPhone XS ve XR için ‘akıllı batarya kılıfı’ çıkardı
Üst